Załącznik do Regulaminu cmentarzy na 2024 r.

L.S.
ZAŁĄCZNIK DO REGULAMINU CMENTARZA PARAFIALNEGO W BISKUPINIE/ROKITKACH/ZAMIENICACH
OPŁATY NA CMENTARZU PARAFIALNYM W ROKU 2024

Po przeprowadzeniu konsultacji wśród Parafian i biorąc pod uwagę konieczność finansowania wywozu śmieci z cmentarza parafialnego w Biskupinie/Rokitkach/Zamienicach i jego bieżącego utrzymania przez Parafię rzymskokatolicką pw. Matki Bożej Częstochowskiej w Rokitkach, niniejszym ustala się w roku 2024:

• opłatę roczną od każdego grobu osób dorosłych na kwotę 100 złotych, słownie: sto złotych (patrz pkt 15),
• opłatę roczną od każdego grobu dziecięcego na kwotę 50 złotych, słownie: pięćdziesiąt złotych (patrz pkt 15),
• jednorazową opłatę od firm pogrzebowych za każde świadczenie usługi: pochówku lub dochówku lub ekshumacji na kwotę 100 zł, słownie: sto złotych, płatną przed wykonaniem każdej usługi u administratora cmentarza (patrz pkt 8).

Rokitki, dnia 9 marca 2024 r.

W imieniu Parafialnej Rady Ekonomicznej:

Ksiądz Proboszcz

Wiceprzewodniczący Rady