2 Niedziela Wielkanocna – Miłosierdzia Bożego 7 kwietnia 2024 r.

07. 04. 2024

2 NIEDZIELA WIELKANOCNA – MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

• Przeżywamy Niedzielę Miłosierdzia Bożego; z racji 1 niedzieli miesiąca po Mszy wystawienie i zmiana tajemnic różańcowych; dzisiaj w kościele parafialnym odprawimy na sposób uroczysty Godzinę Miłosierdzia – czas od godz. 15.00 do godz. 16.00.
  • Dzisiaj Parafia Niepokalanego Poczęcia NMP w Chojnowie zaprasza na Adorację Najśw. Sakramentu „Uwielbiajmy Miłosierdzie Boże” wraz z zespołem N.O.E. z Wrocławia na godz. 17.45.
  • Jutro 8 kwietnia Uroczystość Zwiastowania Pańskiego; Będzie można włączyć się w dzieło „Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego” (szczegóły na naszej stronie internetowej).
  • We wtorek przed Mszą nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego, w środęnabożeństwo do MB Nieustającej Pomocy
  •   W przyszłą niedzielę tj. 14 kwietnia zapraszamy kandydatów do Pierwszej Komunii Świętej wraz z Rodzicami na Mszę św. o godz. 10.00  i na spotkanie dotyczące bezpośredniego przygotowania do uroczystości.
  • Do nabycia prasa katolicka: Niedziela, Gość Niedzielny.
  • Dziękujemy Osobom, które zadbały o czystość kościoła parafialnego na tę niedzielę. W tym tygodniu troskę o czystość kościoła powierzamy Państwu:  Grzesik Wioletta, Sierpina Grażyna, Pavlou Beata.
  • Zapraszamy w dniu 11 kwietnia o godz. 16:00 wszystkich chętnych, a zwłaszcza dzieci, do MOKSiR Chojnów na spektakl „Prawdziwy skarb’’ w wykonaniu grupy Teatru Eden. Bilety w przedsprzedaży można nabyć w zakrystii. Szczegółowe informacje podane są na plakacie na facebooku i stronie parafialnej.
  • Zapraszamy na Wielkanocny Koncert Uwielbienia Michała Króla wraz z Zespołem na dużej scenie przy kościele w Rokitkach w dniu 19 kwietnia br., o godz. 19.00. Niech to będzie nasze wspólne uwielbienie Boga za Jego dary, błogosławieństwo, za Jego Wszechogarniające Miłosierdzie.